
Електрочайник Ardesto 1.8л, метал (EKL-T30)
323 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN28074
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Металевий електрочайник з об’ємом 1,8 літра та підставкою, яка забезпечує оберт на 360°. Матеріал підставки, основи та ручки – полікарбонат чорного кольору. Основна частина чайника виконана з нержавіючої сталі, а під час роботи працює LED-індикація.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Объем | 1.8 л |
| Тип | Электрочайник |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 235 x 220 x 170 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 1500 Вт Вт |
| Нагревательный элемент | прихований дисковий |
| Особенности | Поворот на підставці на 360°, Індикатор роботи |
| Цвет | нержавіюча сталь, чорний |
Информация для заказа
- Цена: 323 ₴










