Висока мощность 2400 Вт, місткий обсяг 1.7 літра, система «Ідеальний носик», що дозволяє уникнути утворення крапель і розбризкування напою, індикація рівня води, поворотна на 360 ° база з місцем для зберігання шнура роблять використання чайника Geo максимально простим і зручним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Объем | 1.2 л |
| Тип | Электрочайник |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.28 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 24.1 х 22.15 х 14 см |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 2400 Вт Вт |
| Нагревательный элемент | прихований дисковий |
| Особенности | Фільтр від накипу, Відсік для шнура, Обертання на 360 °, Зони швидкого кипіння - 1/2/3 чашки, Кип'ятить одну чашку води за 55 секунд *, Незнімна кришка, Економить до 66% енергії |
| Підсвічування корпусу | 1 |
| Цвет | нержавіюча сталь, чорний |
Информация для заказа
- Цена: 4 545 ₴






