
Електрочайник Gorenje, 1,5л, 2,200 Вт, корпус- нержав., Strix, матовий (K15DWBK)
1 048 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN28085
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрочайник Gorenje K15DWBK об'ємом 1,5 літра та потужністю 2200 Вт забезпечує швидке кип'ятіння води. Корпус із матової нержавіючої сталі надає приладу стильний вигляд і забезпечує довговічність. Оснащений надійним контролером Strix для безпечного та ефективного використання. Чорний матовий дизайн доповнить будь-який інтер’єр кухні, поєднуючи функціональність із сучасним стилем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Объем | 1.5 л |
| Тип | Электрочайник |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 25,2 х 23 х 15,9 см |
| Мощность | 2200 Вт Вт |
| Особенности | Обертання на 360 °, Термостат Strix, Кнопка ввімкнення/вимкнення, Подвійні стінки з нержавіючої сталі, Білий індикатор роботи, Відділення для зберігання шнура |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 048 ₴







