
БФП ink color А4 Brother DCP-T425W 16_9 ppm USB Wi-Fi 4 inks (DCPT425WR1)
7 567 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN28198
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Brother DCP-T425W - струменевий кольоровий БФП із функціями: друку, сканування та копіювання. Пристрій чудово підійде, як для офісного, так і домашнього використання, оснащений модулем Wi-Fi, що дозволить миттєво роздрукувати необхідні файли із телефону, планшету чи інших пристроїв. Головною особливістю являється зручна система заправки чорнил, яка дозволяє друкувати великі об'єми документів із низькими затратами на сторінку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Brother |
| Количество цветов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип сканера | Планшетный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 435х159х359 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Комплект поставки | БФП, 4 пляшки по 65 мл кольорового чорнила, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | 1000 стор |
| Плотность бумаги | 64-220 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | є |
| Разрешение печати | 6000 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1200 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | 1200 х 2400 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 2400 dpi |
| Сенсорний дисплей | Нет |
| Скорость сканирования | 12 зобр/хв |
| Сумісні картриджі | BTD60BK, BT-5000C, BT-5000Y, BT-5000M |
| Технологія друку | струменева |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат | А4+ |
| Формат бумаги | A4, A5, A6 |
| Цвет корпуса | Black |
| Швидкість кольорового друку | 9 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 8 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 16 стор/хв |
| Энергопотребление | 14 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 7 567 ₴






