
Багатофункціональний пристрій А4 ч/б HP LaserJet Pro 4103fdn (2Z628A)
22 984 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN28199
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Максимізуйте продуктивність офісу завдяки покращеному контролю над ІТ, блискавичної швидкості друку, високої продуктивності та сканування. Встигайте більше завдяки інтелектуальним функціям підвищення продуктивності та простим комбінаціям клавіш, доступним у програмі HP Smart у будь-якому місці та в будь-який час. Підключайтеся та скануйте безпосередньо до пристрою зберігання даних за допомогою USB-роз'єму комп'ютера.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип сканера | Планшетный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | глянсовий папір, конверти, кольоровий папір, друковані бланки |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 430х325х634 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Количество цветов | 1 (чорний) |
| Комплект поставки | БФП, стартовий картридж, кабель живлення, інструкція користувача |
| Обсяг друку на місяць | 80000 стор |
| Плотность бумаги | 60-200 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS / Chrome |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Разрешение печати | 1200 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 750 - 4000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 3050 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 1200 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Скорость сканирования | 49 зобр/хв |
| Сумісні картриджі | W1510A HP 151A, W1510X HP 151X |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат | А4+ |
| Формат бумаги | A4, A5, A6 |
| Цвет корпуса | White |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 40 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 40 стор/хв |
| Энергопотребление | 510 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 22 984 ₴





