
Джерело безперебійного живлення Legrand Keor SP, 600ВА/360Вт, LED, USB, 4хС13 (310180)
4 646 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN28204
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Keor SP — це однофазне джерело безперебійного живлення з технологією line interactive. Наявність електронного стабілізатора (AVR) всередині ДБЖ забезпечує підключеним навантаженням ефективний захист від будь-яких перешкод в електричній мережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Legrand |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Технические характеристики | |
| Время работы при полной нагрузке | 3 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Діапазон вхідної напруги | 170 - 290 В |
| Ефективна вихідна потужність | 360 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 600 ВА |
| Розеток з резервом | 4 шт /C13 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 120x138x330 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10 мин |
Информация для заказа
- Цена: 4 646 ₴



