
Джерело безперебійного живлення Legrand Keor SP, 1500ВА/900Вт, LED, USB, 6хС13 (310189)
11 203 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN28206
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Keor SP – однофазне джерело безперебійного живлення з лінійно-інтерактивною технологією. Він видає номінальну потужність 1500 ВА, керується центральним процесором та оснащений усередині клапанами, регульованими герметичними свинцевими акумуляторними батареями. Наявність електронного стабілізатора (AVR) всередині ДБЖ забезпечує ефективний захист підключених навантажень від будь-яких перешкод в електричній мережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Legrand |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.5 кг |
| Технические характеристики | |
| Время работы при полной нагрузке | 1 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Bстановлено батарей | 2 шт |
| Діапазон вхідної напруги | 170 - 290 В |
| Ефективна вихідна потужність | 900 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| Розеток з резервом | 6 шт |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 173x148x380 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час роботи при половинному навантаженні | 8 хв |
Информация для заказа
- Цена: 11 203 ₴



