
ДБЖ APC Smart-UPS C 1000VA/600W, RM 2U, LCD, USB, SmartConnect, 4xC13 (SMC1000I-2UC)
40 498 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN28207
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Інтелектуальний та ефективний захист живлення для мереж, від початкового рівня до масштабованого часу резервного копіювання. Ідеально підходить для серверів, POS-терміналів, маршрутизаторів, комутаторів, концентраторів та інших мережевих пристроїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20.52 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Діапазон вхідної напруги | 170-300 В |
| Ефективна вихідна потужність | 600 Вт |
| Захист | захист від сплесків напруги |
| Макс. вихідна потужність | 1000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 89х432х406 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 40 498 ₴






