
Джерело безперебійного живлення Eaton 5P G2, 650VA/520W, RM 1U, LCD, USB, RS232, 4xC13 (5P650IRG2)
28 419 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN28211
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Eaton 5P G2 — надійне джерело безперебійного живлення потужністю 650VA (520W) у форм-факторі RM 1U для монтажу в стійку. Оснащене лінійно-інтерактивною технологією з чистою синусоїдою, воно забезпечує стабільну роботу чутливого обладнання. Пристрій має 4 виходи IEC C13, інтерфейси USB та RS232 для моніторингу, а також графічний LCD-дисплей для простого управління. Ідеальний вибір для серверів, мережевого обладнання та критично важливих систем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.6 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Время переключения | - |
| Входное напряжение | 200-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 438х43.2х361 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | немає |
| Кількість IEC-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 2 |
| Назначение | комерційні |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 6 В |
| Потужність активна | 520 Вт |
| Потужність повна | 650 VA |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Цвет | чорний/сріблястий |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 28 419 ₴




