
Пральна машина Beko фронтальна, 8кг, 1000, A+++, 55см, інвертор, пара, білий (BM1WFSU38033WW)
14 842 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN28248
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пральна машина Beko BM1WFSU38033WW з об’ємом прання 8 кг оснащена інноваційними технологіями для ефективного догляду за білизною. Технологія EnergySpin оптимізує енергоспоживання під час прання, а ProSmart Inverter забезпечує тиху й довговічну роботу. Завдяки функції AddXtra, ви можете додавати речі під час циклу прання, а система SteamCure використовує пару для зменшення складок і кращого видалення плям. ColdWash дозволяє прати при низьких температурах без втрати якості, а WaterMode адаптує споживання води. Барабан AquaWave забезпечує дбайливе прання для найделікатніших тканин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Класс отжима | C |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 15 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 84.5 см мм |
| Глубина | 54.6 см /(з врахуванням дверцят) мм |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Класс энергопотребления | A+++/-10% |
| Программы | Бавовна/EnergySpin, Бавовна ЕКО/EnergySpin, Синтетика/EnergySpin, ополіскування, Прання в холодній воді/EnergySpin, Мікс/EnergySpin, Темні тканини/Джинси/EnergySpin, Очищення барабана/EnergySpin, StainExpert, Бавовна + попереднє замочування/EnergySpin, Ек |
| Споживання води при пранні | 51 л |
| Тип | пральна |
| Тип двигателя | Інверторний/ProSmart Inverter |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1000 об/хв |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 14 842 ₴









