
Пральна машина ARDESTO фронтальна Black Mars, 6кг, 1200, А+++, 46.5см, інвертор (WMW-6105DGBI)
10 832 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN28251
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пральна машина ARDESTO Black Mars поєднує елегантний дизайн, інноваційні технології та продуманий функціонал, що робить її оптимальним вибором для сучасної оселі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 84.5 см мм |
| Глубина | 46.5 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Программы | Бавовна, Вовна, Щоденне прання, Полоскання + Віджим, Віджимання, Спідня білизна, Нічне прання, Мікс, Очищення барабана, Еко 40-60, 20°C, Швидка 15', Сорочки, Делікатне прання, Дитячі речі, Анти-алергія |
| Тип | пральна |
| Тип двигателя | Інверторний BLDC |
| Цвет | чорний, сірий |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.8 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 832 ₴









