
Холодильник з нижн. мороз. камерою Gorenje, 200х60х60см, 2 двері, 235(96)л, А++, NoFrost+, білий (NRK6202EW4)
22 735 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN28267
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Холодильник Gorenje NRK6202EW4 - це двокамерний пристрій з загальним об’ємом 331 літр. Він оснащений технологією NoFrost Plus, яка запобігає утворенню льоду і спрощує догляд. Система IonAir з MultiFlow 360° забезпечує ідеальний мікроклімат на кожній полиці, зберігаючи свіжість продуктів. Завдяки функції AdaptTech, холодильник автоматично регулює температуру в залежності від частоти відкривання дверей. Крім того, він має низький рівень шуму - всього 38 дБ. Холодильник також оснащений великим ящиком для овочів і фруктів, що допомагає зберігати їх свіжими довше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 17 час |
| Зона свежести | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Мощность замораживания | 12 кг/сутки |
| Суперзаморозка | Да |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 61.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Входить до комплекту | 5 скляних полиць, 4 дверні полиці, 1 лоток для яєць, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 200x60x59.2 см |
| Генератор льда | немає |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Загальний обсяг (корисний) | 331 л |
| Зовнішній дисплей | немає |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Климатический класс | SN/N/ST/T |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 5 шт. / загартоване скло |
| Кількість секцій в морозильній камері | 3 шт |
| Наявність No Frost | холодильна + морозильна камера |
| Об'єм морозильної камери (корисний) | 96 л |
| Об'єм холодильної камери (корисний) | 235 л |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Расположение морозильной камеры | нижнє |
| Роздільне регулювання температури | немає |
| Сигнал відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | автоматична |
| Система розморожування холодильної камери | автоматична |
| Стартова потужність | 77 Вт |
| Суперохлаждение | немає |
| Тип компресору | звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Энергопотребление | 0,67 кВт/добу |
Информация для заказа
- Цена: 22 735 ₴










