
Мікрохвильова піч Siemens вбудована, 25л, електр. керув., 900Вт, гриль, нержавіюча сталь (BE555LMS0)
20 408 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN28352
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вбудована мікрохвильова піч Siemens BE555LMS0 об'ємом 25 літрів поєднує стильний дизайн з високою функціональністю. Потужність у 900 Вт і функція гриля забезпечують швидке та рівномірне приготування страв. Електронне керування та зручний дисплей полегшують налаштування режимів роботи. Виготовлена з нержавіючої сталі, піч гармонійно доповнить будь-яку сучасну кухню, забезпечуючи довговічність і легкість у догляді.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Siemens |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Объем | 25 л |
| Тип управления | Электронное |
| Пользовательские характеристики | |
| Відкриття дверцят | бічне |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 382 x 594 x 388 |
| Діаметр піддону | 315 мм |
| Мощность | 900 Вт Вт |
| Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 380 - 382 x 560 - 568 x 550 |
| Рівнів потужності | 5 /90 Вт, 180 Вт, 360 Вт, 600 Вт, 800 Вт |
| Управление | сенсорне, електронне |
| Функции | Функція "Пам'ять" |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 20 408 ₴





