
Лобзик електричний Tekhmann TJS-9011 900Вт 0-3000об·хв 3.6кг (846524)
2 173 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN28407
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лобзик електричний Tekhmann TJS-9011 потужністю 900 Вт і частотою 0–3000 ходів/хв забезпечує точне та ефективне різання деревини (до 110 мм) і металу (до 10 мм). Оснащений регулятором швидкості, перемикачем маятникового ходу, лазерним покажчиком лінії різу та швидкозатискним фіксатором пиляльного полотна. Кут нахилу платформи до 45° і електронна система регулювання швидкості роблять його зручним і універсальним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Вес | 3.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина різання дерева | 110 мм |
| Глибина різання металу | 10 мм |
| Комплектация | Картонна коробка, інструкція/(технічний паспорт), Лобзик, ключ, додаток №1/(перелік сервісних центрів), гарантійний талон |
| Напряжение | 220 В /±10% |
| Особливі властивості | Лазерний вказівник, Можливість регулювання швидкості, перемикач способу видалення пилу, однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією |
| Потребляемая мощность | 0.9 кВт |
| Похилий різ | 45 º /(вправо/вліво) |
| Частота ходу | 3000 |
Информация для заказа
- Цена: 2 173 ₴








