
Адаптер WiFi NETGEAR A7500 Nighthawk AX1800, USB 3.0 (A7500-100PES)
4 602 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN26825
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Миттєво оновіть свої ПК і ноутбуки з Windows до швидшої технології WiFi 6. Насолоджуйтесь кращою загальною продуктивністю для потокового передавання у форматі HD, відеоконференцій, роботи та онлайн-навчання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netgear |
| Вес | 28 г |
| Высота | 93 мм |
| Тип антенны | Внешняя |
| Ширина | 14.45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 31.4 мм мм |
| Дополнительно | технологія OFDMA, підтримка MU-MIMO |
| Захист інформації | WPA3 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 600 Мбіт/сек/(2,4 ГГц AX: 2x2 (Tx/Rx) 1024/256-QAM 20/40 МГц), 1200 Мбіт/с/(5 ГГц AX: 2x2 (Tx/Rx) 1024/256-QAM 20/40/80) |
| Поддержка | Windows 10, Windows 11 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | ax |
Информация для заказа
- Цена: 4 602 ₴



