
Ваги підлогові Beurer 150кг, СR2032x1 в комплекті, пластик, білий (PS_160)
1 643 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15395
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ваги підлоги з елегантною скляною вставкою. Для контролю за масою тіла. Великий РК-дисплей для максимального контролю результатів зважування. Максимальне навантаження складає 180 кг (396 фунтів/28 Ст.), Ціна поділки 100 г (0,2 фунти/0,01 Ст.). Чищення: ваги можна протирати вологою ганчіркою, за потреби використовуйте миючий засіб. Не занурюйте ваги у воду. Ніколи не мийте ваги під проточною водою. Ваги слід берегти від ударів, впливу вологи, пилу, хімічних агентів, сильних коливань температури та електромагнітних полів. Не ставте прилад поруч із джерелами тепла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.91 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | батарейка 1xСR2032 |
| Конструкция | з плоскою платформою |
| Макс. вимірювана вага | 180 кг |
| Матеріал платформи / чаші | пластик |
| Назначение | Для пола |
| Питание | 1 x 3V CR2032 |
| Тип | Электронный |
| Функции | автоматичне включення, автоматичне вимикання, технологія Quick Start |
| Цвет | білий з блакитним |
| Ціна ділення | 100 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 643 ₴









