
Ваги підлогові Beurer 180кг, ССR2032x1 в комплекті, скло, чорний (GS_10_BLACK)
1 454 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN15398
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильні, дуже тонкі ваги Beurer GS 10 black виготовлені з високоміцного скла завтовшки всього 19 мм. Виготовлені в універсальному чорному кольорі — підійдуть для приміщень із будь-яким дизайном. Призначені для вимірювання маси тіла людини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | батарейка 1xСR2032 |
| Конструкция | з плоскою платформою |
| Макс. вимірювана вага | 180 кг |
| Матеріал платформи / чаші | скло |
| Назначение | Для пола |
| Питание | 1 x 3V CR2032 |
| Тип | Электронный |
| Функции | автоматичне включення, автоматичне вимикання |
| Цвет | Черный |
| Ціна ділення | 100 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 454 ₴







