
Кулер до корпусу GameMax 120мм, 1200rpm, 23.4dBa, 3-pin/MOLEX Black/White (GMX-WFBK-WT)
140 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN39697
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вентилятор GameMax забезпечує найкращу продуктивність за низького рівня шуму, має приголомшливий зовнішній вигляд. Гідродинамічний підшипник забезпечить більш тривалий термін експлуатації та більш високу продуктивність.
Особливості:
- Чорна рамка
- 9 білих лопатей
- Довгий термін експлуатації підшипника
- Оптимізований тихий режим, безшумна робота за низьких обертів
- Високий потік повітря для максимального охолодження
- Роз'єм 3 + 4-pin (Molex)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Цвет | Белый |
| Максимальная скорость вращения | 1200 об/мин |
| Максимальный уровень шума | 23.4 дБ |
| Напряжение питания | 12 В |
| Назначение | Для корпуса |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Тип разъема | 3-pin/ Molex |
| Тип системы охлаждения | Активное охлаждение |
| Количество кулеров | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 25 мм |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 140 ₴








