
IP камера Hikvision DS-2CD1H23G0-IZ (2.8-12 мм), 2Мп, 1/2.7" CMOS, 1920x1080, H.265+, день/ніч, ІЧ
3 457 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN28734
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Варіофокальна IP відеокамера Hikvision DS-2CD1H23G0-IZ (2.8-12 мм) чудово підходить для вуличного відеоспостереження за будинком, офісом або комерційним об'єктом. Моторизований об'єктив із фокусною відстанню від 2,8 до 12 мм забезпечує кути огляду H: 108.5°–33.2°, V: 57.5°–18.8°, D: 130°–38°, допомагаючи бачити повну картину подій. А роздільна здатність відео 2 Мп 1920 × 1080 з частотою кадрів 25 fps радує око чітким зображенням.
Параметри Hikvision DS-2CD1H23G0-IZ (2.8-12 мм)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Общие | |
| Вес | 560 г |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | немає |
| Габарити | 129.4 x 129.4 x 116.4 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Класс защиты | IP67 |
| Корпус | купольний |
| Кути огляду | Г: 33.2°~108.5°, В: 18.8°~57.5°, Д: 38°~130° |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.7" |
| Питание | DC 12В/PoE |
| Применение | комбіноване |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | моторизований |
| Тип формату | IP |
| Угол обзора | 91° - 120° |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
| Формат відеостиснення | H.264, H.265, MJPEG |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 3 457 ₴

