
IP камера Hikvision DS-2CD2063G0-I, White, 2Мп, 1/2.9" Progressive Scan CMOS, 3072×2048, H.264/MJPEG, f=4 мм,
3 863 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN28735
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
IP камера Hikvision DS-2CD2063G0-I/4 mm, White має циліндричну форму і призначена для вуличного відеоспостереження за будинком, дачею, об'єктом бізнесу або промисловості. Завдяки сучасній матриці 1/2.9 Progressive Scan CMOS відео знімається з роздільною здатністю 6 Мп (3072x2048) при 25–20 кадрах на секунду. Цього достатньо, щоб розібрати навіть невеликі деталі подій, що відбуваються.
Параметри Hikvision DS-2CD2063G0-I / 4 mm, White
- Модель має ко
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Общие | |
| Вес | 410 г |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 3072x2048 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | немає |
| Габарити | 155 x 70 x 70 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Класс защиты | IP67 |
| Корпус | циліндричний |
| Кути огляду | Г: 78°, В: 50°, Д: 97° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.9" |
| Питание | DC 12В/PoE |
| Применение | комбіноване |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Угол обзора | 61° - 90° |
| Формат відеостиснення | H.264, H.265, MJPEG |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 3 863 ₴

