
IP камера Hikvision DS-2CD2T83G2-4I, 8 Мп, 1/2.8" CMOS, 3840x2160, H.265+, день/ніч, ІЧ підсвічування до 80 м,
7 796 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN28738
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
IP відеокамера DS-2CD2T83G2-4I призначена для зовнішнього використання в системах спостереження за приватними ділянками, територіями заводів та стоянок, фабрик та супермаркетів.
Підтримка стандарту ONVIF дозволяє впроваджувати камеру в існуючі системи інших виробників. А запис у форматі 4К та наявність смарт функцій дозволяє підвищити ефективність спостереження та забезпечує відправлення тривожних повідомлень, мінімізувавши кількість помилкових тривог.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 3840х2160 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 80 м |
| Аудіо | немає |
| Вес | 1 кг кг |
| Габарити | 386 x 156 x 155 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Класс защиты | IP67 |
| Корпус | циліндричний |
| Кути огляду | Г: 87°, В: 46°, Д: 105° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" |
| Питание | DC 12В/PoE |
| Применение | комбіноване |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Угол обзора | 61° - 90° |
| Формат відеостиснення | H.264, H.265 |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 7 796 ₴

