
IP камера EvoVizion IP-1.3-846 (PoE), 1.3 Мп, 1/3" CMOS, 1280х960, H.264/JPEG/AVI, f=3.6 мм, день/ніч,
1 322 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN28739
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
IP камера EvoVizion IP-1.3-846 (PoE) використовується для зовнішнього відеоспостереження за приватними або комерційними об'єктами. Під час зйомки роздільна здатність відео становить 1.3Мп (1280x960) за 25 кадрів за секунду, що дає досить чітке і плавне зображення. А ІЧ-підсвічування на відстані до 30 м допомагає зберігати безпеку на високому рівні навіть вночі.
Характеристики EvoVizion IP-1.3-846 (PoE)
- Матриця 1/3" CMOS має чутливість 0,01 люкс.
- Камеру можна використовувати за температури від -25 °C до +50 °C у будь-яких погодних умовах завдяки класу захисту IP66.
- Модель має розміри 157 x 70 x 66 мм і масу 650 г.
- Для підключенн
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EvoVizion |
| Общие | |
| Вес | 650 г |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1280x960 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | немає |
| Габарити | 157 х 70 х 66 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Класс защиты | IP66 |
| Корпус | циліндричний |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Матриця | 1/3" |
| Питание | DC 12В/PoE |
| Применение | Уличное |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | немає |
| Рабочая температура | -25°C ~ +50°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 1 322 ₴

