
IP камера EvoVizion IP-mini-04, 1 Мп, 1/3" CMOS, 1280х720, f=3.6 мм, день/ніч, ІЧ-підсвічування до 10 метрів,
1 634 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN28740
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP камера EvoVizion IP-mini-04 необхідна для внутрішнього відеоспостереження за будинком, офісом або магазином. Матриця 1/3" CMOS забезпечує роздільну здатність відео до 1.3 Мп (1280x960) за 25 кадрів на секунду. Для зручного під'єднання до інтернету і можливості віддалено дивитися відео в наявності модуль Wi-Fi.
Характеристики EvoVizion IP-mini-04
- Наявність вбудованого мікрофона і динаміка дає змогу використовувати двосторонній аудіозв'язок для спілкування з людьми у приміщенні.
- Камера має поворотний об'єктив із діапазоном руху 355°.
- Відеостиснення H.264 дає змогу економити місце на носії.
- Чутливість матриці становить 0,1 люкс.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EvoVizion |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1280x960 |
| Объектив | |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Аудіо | мікрофон/динамік |
| Габарити | 100 x 76 x 73 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Кути огляду | Г: 75° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" |
| Питание | DC 5В |
| Применение | в приміщенні |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -10°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Угол обзора | 61° - 90° |
| Формат відеостиснення | H.264 |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 1 634 ₴

