
Телевізор 43" Samsung QLED 4K 50Hz Smart Tizen Black (QE43Q8FAAUXUA)
24 394 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN28764
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Samsung QE43Q8FAAUXUA — це 43-дюймовий QLED телевізор із 4K роздільною здатністю, яскравими кольорами завдяки технології Quantum Dot, підтримкою HDR та зручною платформою Smart Tizen. Ідеальне рішення для тих, хто цінує якість зображення та розумні функції в компактному форматі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Tizen |
| Тип телевизора | Qled |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MP3, WMA, WAV |
| Вага без підставки | 7.9 кг |
| Вага з підставкою | 8.2 кг |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Версія Android | - |
| Внутренняя память | немає даних |
| Время отклика | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Голосове керування | немає |
| Диагональ экрана | 43" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація |
| Контрастность | Mega Contrast |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає даних |
| Покриття екрана | глянсове |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Процесор зображення | Q4 AI Processor |
| Поддержка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840х2160) |
| Разъемы | 3хHDMI, 2хUSB, CI, LAN, mini Jack |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 965.5х.559.4х25.7 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 965.5x614.7x198.4 мм |
| Технология дисплея | QLED |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | OTS Lite, Q-Symphony |
| Тип матрицы | - |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Энергопотребление | 54 Вт |
| Яркость | немає даних |
| відео | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 24 394 ₴





