
Телевізор 75" Samsung QLED 4K 50Hz Smart Tizen Black (QE75Q8FAAUXUA)
58 661 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN28775
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Samsung QE75Q8FAAUXUA — це 75-дюймовий 4K QLED телевізор, що поєднує в собі неймовірну якість зображення, інтелектуальні функції та преміальний дизайн. Завдяки технології квантових точок (Quantum Dot), підтримці HDR10+ та Smart-платформі Tizen, цей телевізор забезпечує глибокі кольори, високу контрастність та зручний доступ до контенту. Ідеальне рішення для створення домашнього кінотеатру.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Tizen |
| Тип телевизора | Qled |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 400 х 400 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MP3, WMA, WAV |
| Вага без підставки | 29.1 кг |
| Вага з підставкою | 29.6 кг |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Версія Android | - |
| Внутренняя память | немає даних |
| Время отклика | немає даних |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Голосове керування | немає |
| Диагональ экрана | 75" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація |
| Контрастность | Mega Contrast |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає даних |
| Покриття екрана | глянсове |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Процесор зображення | Q4 AI Processor |
| Поддержка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840х2160) |
| Разъемы | 3хHDMI, 2хUSB, CI, LAN, mini Jack |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1676.7x960.3x26.6 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1676.7x1017.5х327.7 мм |
| Технология дисплея | QLED |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | OTS Lite, Q-Symphony |
| Тип матрицы | - |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Энергопотребление | 91 Вт |
| Яркость | немає даних |
| відео | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 58 661 ₴





