
Телевізор 77" Samsung OLED 4K UHD 100Hz(144Hz) Smart Tizen Black (QE77S90DAEXUA)
129 802 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN28776
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відкрийте нові горизонти з Samsung QE77S90DAEXUA! Цей 77-дюймовий OLED 4K Smart TV від Samsung - це справжнє відкриття для любителів високої якості зображення. Він забезпечує неперевершену яскравість і глибокий контраст завдяки технології OLED HDR+.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Tizen |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | OLED |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 400 х 300 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 32.4 кг |
| Вага з підставкою | 34.2 кг |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Внутренняя память | немає даних |
| Время отклика | немає даних |
| Відстань між ніжками | - |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Диагональ экрана | 77" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастность | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | немає даних |
| Потужність звуку | 40 Вт |
| Процесор зображення | NQ4 AI Gen2 |
| Поддержка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840х2160) |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1718.5x987.6x44.9 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1718.5x1058.6x359 мм |
| Технология дисплея | OLED |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Энергопотребление | 145 Вт |
| Яркость | немає даних |
| відео | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 129 802 ₴








