
Накопичувач SSD 2TB Kingston Fury Renegade G5 M.2 2280 PCIe 5.0 x4 NVMe 3D TLC (SFYR2S/2T0)
21 694 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN28795
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD-накопичувач FURY Renegade G5 створений для вимогливих користувачів, ентузіастів ПК та геймерів, готових до продуктивності PCIe Gen 5x4. Завдяки вражаючій швидкості читання до 14 800 МБ/с та запису до 14 000 МБ/с пристрій прискорює завантаження ігор та програм і покращує швидкість відгуку, а дизайн накопичувача не допускає перегріву.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 x4 |
| Скорость записи | 14000 Мб/сек |
| Скорость считывания | 14700 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 2 200 000/2 200 000 |
| TBW (ресурс записів) | 2000 ТБ |
| Время наработки на отказ | 2 млн годин час |
| Габарити | 80 х 22 х 2.3 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | - |
| Контроллер | Silicon Motion SM2508 |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 2 ТБ |
| Підтримка NVMe | є |
| Серия | Kingston Fury Renegade G5 |
| Споживання енергії | 7.0 Вт |
| Тип памяти | 3D TLC |
| Ударопрочность | є |
| Энергопотребление | читання: 7.0 Вт; середнє: 0.27 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 21 694 ₴



