WiFi-адаптер D-Link DWA-172 AC600, MU-MIMO, USB
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D-link |
| Высота | 10 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 45 мм мм |
| Дополнительно | індикатор стану, підтримка MU-MIMO |
| Діапазон частот | 2.4 – 2.4835 ГГц/802.11b/g/n, 5.15 - 5.35 ГГц/802.11a/n/ac, 5.725 - 5.825 ГГц/802.11a/n/ac |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK/(TKIP/AES), Wi-Fi Protected Setup |
| Интерфейс подключения | USB 2.0 |
| Количество антенн | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 433 Мбіт/сек |
| Мощность | 20 dBM Вт |
| Поддержка | Mac OS, Windows 7, Windows 8, Linux, Windows 10 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac |
| Тип антенны | зовнішня/зйомна |
Информация для заказа
- Цена: 1 396 ₴





