
Блок живлення Extradigital для пилососу для Dyson Vacuum cleaner DS 26.10V, 780mA (PSD4020)
966 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN29376
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Найменування | Блок живлення для пилососів Dyson Vacuum cleaner DS 26.10V 780mA |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | - |
| Вхідна напруга | 100-240V / 1.2A (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 26.10V - 780mA |
| Вихідний струм | - |
| Коннектор | - |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінюваність | 205720-02 |
| Сумісність | Dyson V6 Cord-Free Vacuum |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари | блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 966 ₴



