
Колонки 2.0 REAL-EL S-235 Black, 2 x 9 Вт, МДФ, живлення від 220V, керування збоку
1 377 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN29553
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система REAL-EL S-235 має компактний мінімалістичний дизайн, який ідеально вписується в сучасний інтер’єр. Колонки оснащені вбудованим підсилювачем, а також акустичними та сигнальними кабелями, що робить їхнє підключення максимально зручним до будь-якого джерела. Це рішення чудово підходить для тих, хто цінує не тільки якість звуку, а й естетику свого простору.
Особливості REAL-EL S-235
- Корпус акустичної системи виготовлено з дерева (MDF), що гарантує високу якість звуку. Цей матеріал відомий своєю акустичною прозорістю, що надає змогу досягти чіткості звуку та глибини басів.
- Наявність роз’ємів для під’єднання навушників і мікрофона. Ця особливість робить її ідеальною для особистого користування, адже дає можливість слухати музику чи переглядати відеоконтент, а також здійснювати аудіозв’язок, при необхідності підключаючи додаткові пристрої.
- Система оснащена (ВЧ) випромінювачем для детального відтворення високих частот.
- Регульований рівень гуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 1.67 |
| Габарити колонки | 12.3 x 21 x 16 см |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Харчування | від мережі 220V |
| Підсвічування | немає |
| Потужність динаміків | 2 x 9 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Тип | стаціонарні |
| Колір | Black |
| пульт | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 377 ₴









