
Колонки 2.0 REAL-EL S-250 Black, 2 x 10 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування збоку (S-250)
1 971 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN29554
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акустична система (АС) REAL-EL S-250 призначена для відтворення музики, озвучування ігор, фільмів та інших аудіо. Ця акустична система може бути підключена до різних джерел сигналу, таких як CD/DVD-програвачі, телевізори, телефони, ПК тощо, без необхідності використання додаткового підсилювача потужності.
Особливості
- Завдяки компактному розміру, акустична система легко впишеться в будь-який інтер'єр та робочий простір.
- REAL-EL S-250 пропонує поліпшену систему звучання, яка може допомогти покращити якість звуку та надати більше деталей та глибини аудіо.
- Акустична система сумісна з ноутбуками, мобільними пристроями та іншими джерелами звуку, що дозволяє вам насолоджуватися якісним звуком з різних пристроїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 3 |
| Габарити колонки | 12 x 23.5 x 19.5 см |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Харчування | від мережі 220V |
| Підсвічування | немає |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Тип | стаціонарні |
| Колір | Black |
| пульт | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 971 ₴




