
Колонка портативна 2.0 REAL-EL X-737 Black, 2 x 14 Вт овий корпус, Bluetooth, USB, живлення від
2 535 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN29564
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Всесвітній звук чекає на вас з мультимедійною портативною акустичною системою REAL-EL X-737, що є поєднанням сучасного дизайну та вишуканого звучання.
REAL-EL X-737 має досконалий функціонал, що дозволить вам насолоджуватись музикою в будь-який момент. Ви зможете легко під'єднати ваш мобільний пристрій, ПК, ТБ та навіть ноутбук через AUX-вхід або зручний Bluetooth. А роз'єми USB та Micro SD card дадуть можливість насолоджуватись мелодіями з пристроїв типу flash.
Завдяки вбудованому акумулятору на 4000 mAh, REAL-EL X-737 - ваш вірний музичний супутник. Величезний час роботи гарантує, що ви не залишитеся без звуку під час відпочинку на природі чи будь-якої іншої події.
Особливості
- USB та Micro SD (TF) роз'єми, що роблять відтворення вашої улюбленої музики ще більш зручним та доступним.
- RGB-підсвічування додає елемента настрою до вашого оточення, роблячи кожну композицію незабутньою.
- Мікрофонний вхід з функцією ехо додає можливість співати разом з у
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 2.5 |
| Габарити колонки | 43 x 19.5 x 17 см |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Інтерфейси | USB, Card Reader |
| Харчування | від акумулятора |
| Підсвічування | є |
| Потужність динаміків | 2 x 14 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Колір | Black |
| пульт | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 535 ₴






