
Блок живлення 500 Вт, GTL Gaming Star, Black, 120 мм, 2xMolex / 1x4+4-pin (GTLGS500BK)
1 479 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29746
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення GTL Gaming Star, Black (GTLGS500BK) з потужністю 500 Вт застосовується в ігрових збірках ПК невисокого рівня. Завдяки формфактору ATX і розмірам 140 × 150 × 86 мм модель відмінно підходить для більшості корпусів настільних комп'ютерів.
Параметри GTL Gaming Star, Black (GTLGS500BK)
- Вентилятор діаметром 120 мм створює потужний потік повітря для активного охолодження БЖ.
- Блок живлення має всі необхідні для ПК конектори: 20+4 pin для материнської плати, 1×4+4pin для процесорів, 2×6+2pin для під'єднання відеокарти, 4 конекторів SATA і 2 кабелі ATA (Molex).
- Лінії живлення +3,3 і +5 В мають струм 8 і 9 А і загальну потужність 71,4 Вт, лінії +12 В і -12 В мають струм 34,5 і 0,5 А і потужні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTL |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 34.5А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 8А |
| +5V | 9А |
| +5Vsb | 2А |
| 12V | 0.5A |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | немає |
| OTP (захист від перегрівання) | немає |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | немає |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | 1 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | немає |
| SATA | 4 |
| SCP (захист від короткого замикання) | немає |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | немає |
| molex | 2 |
| Вес | немає даних кг |
| Входное напряжение | 220 В |
| Габарити | немає даних |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | немає даних |
| Модульне підключення | немає |
| Мощность | 500 Вт Вт |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Уровень шума | немає даних |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 479 ₴





