
Блок живлення 650 Вт, MSI MAG A650BNL, White, 80+ Bronze, Active PFC 12см, 2xMolex (MAG A650BNL WHITE)
2 371 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29752
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Серія MAG бореться разом з геймерами в гонитві за честь. З додаванням військових елементів у ці ігрові продукти вони відродилися як символ міцності та довговічності.
Виразні візерунки дизайну MAG A650BNL символізують єдність і силу. Він об'єднує всі компоненти, надійно і стабільно живлячи всю систему. З MAG A650BNL будь-яка система має необхідну потужність, щоб витримати будь-які виклики.
Ефективність джерела живлення безпосередньо впливає на продуктивність системи та споживання енергії. Сертифікація 80 PLUS обіцяє нижче споживання енергії та кваліфікований рівень ефективності.
ПРОЄКТУВАННЯ ЗАХИСТУ
Захист призначений для захисту механізмів агрегату і забезпечує комплексний захист.
ТЕМПЕРАТУРНА АДАПТАЦІЯ
Створена для надійності, ваша система безпечно працює з максимальною продуктивністю навіть в умовах високої температури. Це
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 54А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 14А |
| +5V | 14А |
| +5Vsb | 2.5А |
| 12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | немає |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 5 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | немає |
| molex | 2 |
| Вес | немає даних кг |
| Входное напряжение | 110-240 В |
| Габарити | 150х140х86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | 0.85 |
| Модульне підключення | немає |
| Мощность | 650 Вт Вт |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Bronze |
| Уровень шума | немає даних |
| Цвет | Белый |
- Цена: 2 371 ₴





