1stPlayer HA-550AC1 - сучасний блок живлення серії AKC 80 Plus
Ефективність поєднується з надійністю
Відчуйте неперевершену потужність з нашим сертифікованим блоком живлення 80 Plus, що забезпечує оптимальну енергоефективність, знижену тепловіддачу та непохитну продуктивність, якій можна довіряти.
Залишатись холодним під навантаженням
Завдяки 14-сантиметровому вентилятору з гідравлічним підшипником для підвищення ефективності охолодження, мінімізації шуму та довговічності на довгі роки.
Створений для тривалого використання
Високоякісні конденсатори з номінальною температурою 105°C у вашому блоці живлення забезпечують виняткову довговічність і стабільну роботу навіть у найскладніших умовах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 44А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 15А |
| +5V | 18А |
| +5Vsb | 2.5А |
| 12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | немає |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | 1 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 4 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | немає |
| molex | 2 |
| Вес | немає даних кг |
| Входное напряжение | 220-240 В |
| Габарити | 145х150х86 мм |
| Довжина кабеля | MB (24) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 650 мм; PCIE (6+2) pin - 600 мм; Molex + SATA - 800 мм |
| ККД | 0.87 |
| Модульне підключення | немає |
| Мощность | 550 Вт Вт |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Охлаждение | 1х140 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus White |
| Уровень шума | немає даних |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 823 ₴







