
Блок живлення 650 Вт, Cougar ATLAS 650, Black, 80+ Bronze, 120 мм, 6xSATA / 2xMolex / 20+4-pin (ATLAS650)
2 395 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29716
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення Cougar 650W ATLAS650, 120mm має потужність 650 Вт і застосовується в ігрових збірках ПК. Не зважаючи на невисоку ціну, модель має сертифікат 80 PLUS Bronze, що означає ККД до 87 %, невелику витрату електрики й стабільність живлення. Використання технології DC-DC зменшує можливі відхилення напруги живлення по лініях лише до 2 %.
Параметри Cougar 650W ATLAS650, 120mm
- Блок живлення зроблено з лініями +3,3 В, +5 В (сила струму 20 А за потужності 130 Вт), +12 В (сила струму 54,16 А за потужності 649,92 Вт) і -12 В (сила струму 0,3 А за потужності 3,6 Вт).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 54.16 А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| 12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | немає |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 6 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| molex | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габарити | немає даних |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | 0.87 |
| Модульне підключення | немає |
| Мощность | 650 Вт Вт |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Bronze |
| Уровень шума | немає даних |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 395 ₴





