
Блок живлення Corsair RM850x ATX 3.1 (CP-9020270-EU) 850W
9 149 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29788
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висока ефективність, підтверджена Gold-сертифікацією, та жорстке регулювання напруги забезпечують чудові характеристики.
Блоки живлення RMx Series забезпечують жорсткий контроль напруги, безшумну роботу, Gold-сертифіковану ефективність та повністю модульну кабельну систему. Використання лише японських конденсаторів з робочою температурою 105 °C робить ці блоки живлення відмінним вибором для високопродуктивних ПК, у яких надійність має вирішальне значення. Сертифікація 80 PLUS Gold гарантує реальне скорочення споживання електроенергії та викиду тепла, а режим нульової швидкості обертання вентилятора забезпечує практично безшумну роботу при низьких та середніх навантаженнях. А повністю модульна кабельна система постійного струму забезпечує простоту складання, модернізації, очищення та чудовий зовнішній вигляд.
Сертифікат 80 PLUS Gold
Сертифікат рівня Gold гарантує високу ефективність роботи, що дозволяє скоротити споживання електроенергії та викид тепла.
Конденсатори японського виробництва з робочою температурою 105 °C
Внутрішні компоненти найвищої якості забезпечують стабільну подачу живлення та довготривалу надійність.
Режим вентилятора, що підтримує нульову швидкість обертання
Оскільки вентилятор не ввімкнеться, поки не буде потрібно, можна насолоджуватися безшумною роботою при низьких та середніх навантаженнях.
Повністю модульна кабельна система
Прискорена установка, оскільки спочатку можна встановити в корпусі блок живлення, а потім підключити тільки потрібні кабелі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Corsair |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 70.8А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| 12V | немає |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 8 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| molex | 3 |
| Вес | 3.28 кг кг |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габарити | 160х150х86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | 0.909 |
| Модульне підключення | є |
| Мощность | 850 Вт Вт |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Охлаждение | 1х140 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Уровень шума | 21.3 дБ |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 9 149 ₴










