
Блок живлення Gigabyte 550W GP-P550SS
1 984 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29806
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
СЕРТИФІКАЦІЯ 80 PLUS SILVER
Сертифікація 80 Plus Silver (230 В ЄС) гарантує ефективність 90% при навантаженні 50%, що призводить до зменшення втрат електроенергії, зменшення тепла та мінімізації шуму вентилятора.
Підтримка стандарту Intel ATX 3.0
P550SS може витримувати до 2-кратного зниження загальної потужності. Він повністю сумісний зі стандартом Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0, який підтримує до 200% відхилення потужності, досягає 70% ефективності при низькому навантаженні та відповідає необхідним стандартам синхронізації джерела живлення.
120-ММ ВЕНТИЛЯТОР З РІДКОДИНАМІЧНИМ ПІДШИПНИКОМ (FDB).
У високопродуктивному вентиляторі з гідродинамічним підшипником використовується технологія амортизації масляної плівки для ефективного зниження шуму, що робить його тихішим, ніж звичайний вентилятор із втулкою, і забезпечує більш ніж удвічі більший термін служби. Крім того, вентилятор визначає поточне споживання енергії та температуру, автоматично регулює швидкість вентилятора, щоб мінімізувати шум.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 45.8А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| 12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 5 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| molex | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Входное напряжение | 155-240 В |
| Габарити | 150х140х86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | 0.9 |
| Модульне підключення | немає |
| Мощность | 550 Вт Вт |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Silver |
| Уровень шума | немає даних |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 984 ₴







