
Блок живлення 1stPlayer HA-1300BA3 White (NGDP-PLT-1300-WH-EU) 1300W
10 299 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29823
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
1stPlayer NGDP HA-1300BA3 — блок живлення наступного покоління.
Форма відповідає специфікації ATX 3.0 і сертифікації Platinum. Блок живлення має потужність 1300 Вт, але зберігає стандартний форм-фактор ATX. Випрямлення повного мосту LLC, 0 дБА при навантаженні 50 %, розширене регулювання напруги 12 В, амплітуда внутрішньої хвилі 0.5 %. Дорогі рельєфні кабелі в стандартній комплектації.
Відповідаючи електричним вимогам ATX3.0 16AWG, тиснений кабель, обраний NGDP, є легким, м’яким і гладким матеріалом. Він може згинатися краще, ніж оригінальний кабель PCIE5.0.
Оснащений контактним роз’ємом 12VHPWR, що забезпечує до 600 Вт для енергоємних відеокарт. Джерело живлення підтримує до 2-кратного збільшення загальної потужності та 3-кратного збільшення потужності GPU, забезпечуючи сумісність із майбутніми високопродуктивними компонентами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 108А |
| +12V2 | немає даних |
| +12V3 | нет данных |
| +12V4 | немає даних |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| 12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 12 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| molex | 4 |
| Вес | немає даних кг |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габарити | 140х150х86 мм |
| Довжина кабеля | MB (24) pin - 610 мм; CPU (4+4) pin - 650 мм; PCIE (6+2) pin - 600 мм; PCIE (12+4) pin - 720 мм; Molex - 465 мм; SATA - 465 мм |
| ККД | 0.9065 |
| Модульне підключення | є |
| Мощность | 1300 Вт Вт |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Platinum |
| Уровень шума | немає даних |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 10 299 ₴






