
Блок живлення Extradigital для ноутбуків Asus 20V, 14A, 280W, 6.0х3.7 (PSA4016)
4 726 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29847
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Найменування | Блок живлення Extradigital для ноутбуків Asus 20V 14A 280W (6.0x3.7) |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 280W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 1.5A (50-60Hz) |
| Вихідна напруга / Вихідний струм | 20V / 14A |
| Коннектор | 6.0x3.7 |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінюваність | Asus 0A001-00800100 Asus 0A001-00800600 Asus 0A001-00800700 Asus 0A001-00800800 Asus 20V 14A 280W (6.0x3.7) Asus ADP-280BB B Asus ADP-280BB BA |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Extra Digital |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 280 Вт Вт |
| Назначение | для Asus |
| Напряжение | 20 В |
| Сила тока | 14 A |
| Штекер | 6.0/3.7 |
Информация для заказа
- Цена: 4 726 ₴


