
Блок живлення Extradigital для ноутбуків Asus 20V, 12A, 230W, 6.0х3.7 (PSA4018)
2 607 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29848
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
| Найменування | Блок живлення Extradigital для ноутбуків Asus 20V 12A /19.5V 11.8A 230W 6.0x3.7 |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 230W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 1.5A (50-60Hz) |
| Вихідна напруга / Вихідний струм | 20V 12A /19.5V 11.8A |
| Коннектор | 6.0x3.7 |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінюваність | ADP-230GB B ADP-230EB T |
| Сумісність | Asus ROG Ice Blade Asus GX501V, Asus GX501VI, |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Extra Digital |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 230 Вт Вт |
| Назначение | для Asus |
| Напряжение | 20 В |
| Сила тока | 0 |
| Штекер | 6.0/3.7 |
Информация для заказа
- Цена: 2 607 ₴


