
Мультимейкер Liberton LSM-5104, White, 800W, 4в1 гриль, трикутні сендвічі 4шт, бельгійські вафлі 2шт, горішки
1 189 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN29913
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимейкер Liberton LSM-5104 стане в пригоді в будь-яких ситуаціях, коли вам потрібно швидко приготувати сніданок, зібрати обід або пригощати гостей, забезпечуючи швидке і легке приготування смачних страв.
Особливості Liberton LSM-5104
- Мультимейкер оснащений змінними панелями, які дають можливість готувати бельгійські вафлі, трикутні сендвічі та горішки.
- Індикатори верхньої панелі відображають готовність пристрою до приготування.
- Завдяки змінним пластинам з антипригарним покриттям, цей універсальний прилад легко трансформується, стане чудовим рішенням для легкого приготування швидкого та смачного сніданку.
- Мультимейкер має потужність 800 Вт, що забезпечує швидке нагрівання та рівномірне приготування їжі.
- Liberton LSM-5104 безпечний у використанні завдяки ручкам, які не нагріваються, та фіксатору кришки, що запобігає випадковому відкриттю.
Liberton LSM-5105 — це чудовий вибір для тих, хто цінує свій час і любить готувати смач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи / нагріву | є |
| Антипригарне покриття | Є |
| Габарити | 227 х 221 х 95 мм |
| Кількість панелей | 4 |
| Кількість відділень випічки | 8 і більше |
| Потужність | 800 Вт Вт |
| Панели для приготування | сендвічів, товстих вафель, горішків, гриля |
| Тип | Мультимейкер |
| Функції готовності страви | є |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴




