
Мультимейкер Liberton LSM-5106, Black/Grey, 800W, 4в1 гриль, трикутні сендвічі 4шт, бельгійські вафлі 2шт,
1 410 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN29915
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Якщо ви любите смачно перекусити або поласувати швидкою домашньою випічкою, то вам просто необхідна універсальна бутербродниця Liberton LSM-5106, яка поєднує в собі 4 функції в одному компактному пристрої. Цей багатофункціональний прилад дає змогу вам насолоджуватися різноманітними стравами, включно з грилем, сендвічами, горішками та вафлями.
Liberton LSM-5106 має просте й інтуїтивно зрозуміле керування, що робить її ідеальним вибором для використання навіть кулінарами-початківцями. Знімні насадки й антипригарне покриття роблять очищення бутербродниці швидким і простим.
Liberton LSM-5106 - це ідеальне рішення для тих, хто цінує універсальність і комфорт під час приготування їжі. Завдяки своїй функціональності та компактним розмірам, ця бутербродниця стане незамінним помічником на вашій кухні.
Особливості Liberton LSM-5106
- Антипригарне покриття
- Захист від перегріву
- Індикатор нагріву
- Індикатор роботи
- Ручка, що не на
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи / нагріву | є |
| Антипригарне покриття | Є |
| Габарити | 224 х 222 х 88 мм |
| Кількість панелей | 4 |
| Кількість відділень випічки | до 4 |
| Матеріал корпусу | бакеліт+нержавіюча сталь |
| Потужність | 800 Вт Вт |
| Панели для приготування | сендвічів, товстих вафель, горішків, гриля |
| Панелі в комплекті | для випікання, сендвічів |
| Тип | Мультимейкер |
| Функції готовності страви | є |
| Колір | Black/Grey |
- Ціна: 1 410 ₴









