
Багатофункціональний пристрій A4 HP OfficeJet Pro 8123 з Wi-Fi (405W0C)
12 548 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29918
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HP OfficeJet Pro 8123 (405W0C) — це багатофункціональний пристрій "3 в 1" для офісу та дому, який поєднує друк, сканування та копіювання ту компактному, стильному корпусі. Завдяки технології Wi-Fi та мобільному друку, ви можете друкувати прямо зі смартфона або ноутбука без кабелів і зайвих зусиль.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Количество цветов | 4 |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип сканера | Планшетный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 460х233х515 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Комплект поставки | БФП, стартовий картридж, кабель живлення, інструкція користувача |
| Обсяг друку на місяць | 20000 стор |
| Плотность бумаги | 60-105 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Android / iOS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Разрешение печати | 600 х 600 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 5000 - 20000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 500 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 1200 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Скорость сканирования | 8 зобр/хв |
| Сумісні картриджі | HP 925 BK/C/M/Y |
| Технологія друку | струменева |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат | А4+ |
| Формат бумаги | A4, A5, A6 |
| Цвет корпуса | White |
| Швидкість кольорового друку | 10 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 25 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 20 стор/хв |
| Энергопотребление | 4 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 12 548 ₴




