
Багатофункціональний пристрій А4 кол. HP Color LaserJet Pro MFP 3303fdn (499M7A)
26 445 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29919
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HP Color LaserJet Pro MFP 3303fdn — це кольоровий лазерний багатофункціональний пристрій, що поєднує в собі друк, копіювання, сканування та надсилання факсів. Ідеальний вибір для офісів, які потребують надійного, швидкого та якісного документообігу у форматі A4. Завдяки підтримці функцій захисту, сканування в мережу та факсу, цей МФП — чудове рішення для командної роботи та оптимізації офісних процесів. HP 3303fdn стане надійним помічником для щоденної роботи з документами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Количество цветов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип сканера | Планшетный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | конверти |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 419.12х341.32х418 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Комплект поставки | БФП, стартові картриджі, кабель живлення, інструкція користувача |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Плотность бумаги | 60-200 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Разрешение печати | 600 х 600 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 150 - 2500 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1300 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | немає даних |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Скорость сканирования | 19 зобр/хв |
| Сумісні картриджі | W2220A, W2220X, W2221A, W2221X, W2222A, W2222X, W2223A, W2223X |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат | А4+ |
| Формат бумаги | A4 |
| Цвет корпуса | White |
| Швидкість кольорового друку | 25 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 25 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 25 стор/хв |
| Энергопотребление | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 26 445 ₴









