
Багатофункціональний пристрій А4 кол. Xerox VersaLink C625 (C625V_DN)
108 666 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29932
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Xerox VersaLink C625 – це потужний кольоровий багатофункціональний пристрій A4, що забезпечує швидкість друку до 50 стор./хв та автоматичний двосторонній друк. Оснащений 4 ГБ пам’яті та 1,2 ГГц Quad-Core процесором для швидкої обробки завдань. Включає Ethernet, USB, NFC, а також опціональний Wi-Fi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xerox |
| Количество цветов | 6 |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип сканера | Планшетный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 39 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | є |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | - |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 533х479х621 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Комплект поставки | принтер, стартовий картридж |
| Обсяг друку на місяць | 150000 стор |
| Плотность бумаги | 52-218 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Разрешение печати | 1200 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 8000 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 1200 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Скорость сканирования | немає даних |
| Сумісні картриджі | немає даних |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат | А4+ |
| Формат бумаги | A4 |
| Цвет корпуса | White |
| Швидкість кольорового друку | 50 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 50 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 50 стор/хв |
| Энергопотребление | 690 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 108 666 ₴

