
Принтер ч/б A4 Kyocera Ecosys PA5500x (110C0W3NL0)
30 091 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29937
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гнучкі можливості обробки паперу до 2600 аркушів (разом з опціональними лотками) і сучасні функції безпеки в поєднанні з довговічними компонентами забезпечують виняткову ефективність і надійність, що робить лазерний принтер ECOSYS PA5500x ідеальним вибором для підвищення загальної продуктивності робочих груп. Завдяки швидкості друку до 55 сторінок на хвилину та швидкому роздруку першого аркушу він завжди готовий, коли вам це знадобиться.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kyocera |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверти, картон |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 390х416х308 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | є |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Количество цветов | 1 (чорний) |
| Комплект поставки | принтер, встановлений картридж, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | 250000 стор |
| Плотность бумаги | 60-220 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Разрешение печати | 1200 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 10000 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Нет |
| Скорость сканирования | - |
| Сумісні картриджі | TK-3430 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат | А4+ |
| Формат бумаги | A4, A5, A6 |
| Цвет корпуса | White |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 55 стор/хв |
| Энергопотребление | 675 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 30 091 ₴




