
Багатофункціональний пристрій А4 ч/б HP LJ Pro 3103fdw (3G632A)
19 847 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29939
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ці принтери створені для забезпечення високої продуктивності завдяки високій швидкості та надійному обладнанню, забезпечуючи простоту повсякденного використання, де б ви не працювали, щоб ви могли більше зосередитися на своєму бізнесі.
Потужна продуктивність.
Розширте можливості робочого процесу та управління ІТ за допомогою віддаленого управління принтером, високою швидкістю, скануванням і вбудованими функціями.
Неперевершена продуктивність.
Робіть більше за допомогою інтелектуальних функцій підвищення продуктивності та простих ярликів, доступних у застосунку HP Smart будь-де та будь-коли. Підключайтеся і скануйте безпосередньо на запам’ятовуючий пристрій за допомогою USB-роз’єму хоста.
Безшовне управління.
Налаштовуйте під’єднані до хмари принтери HP і керуйте ними, де б вони не знаходилися. Smart Admin спрощує роботу за допомогою єдиної веб-панелі керування. Завдяки надійним функціям під’єднання та інтелектуальним інструментам керування ваші принтери завжди готові до роботи.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип устройства | МФУ |
| Тип сканера | Планшетный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверти, картон |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 426.8х758.8х475.5 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Количество цветов | 1 (чорний) |
| Комплект поставки | БФП, стартовий картридж, кабель живлення, інструкція користувача |
| Обсяг друку на місяць | 50000 стор |
| Плотность бумаги | 60-163 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Разрешение печати | 1200 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 250 - 2500 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 2000 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 1200 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Скорость сканирования | немає даних |
| Сумісні картриджі | немає даних |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат | А4+ |
| Формат бумаги | A4, A5, A6 |
| Цвет корпуса | White |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 33 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 33 стор/хв |
| Энергопотребление | 436 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 19 847 ₴





