
Багатофункціональний пристрій А4 ч/б HP Laser 137fnw з Wi-Fi (4ZB84A)
12 280 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29942
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оцініть переваги низької вартості друку та високій продуктивності БФП HP Laser. Створюйте документи професійного і стабільної якості, не виходячи за рамки бюджету.
Якість HP і вигідна ціна
Завдяки незмінній якості та вигідною ціною оригінальних продуктів HP купувати підроблені видаткові матеріали не має ніякого сенсу.
Завдяки попередньо встановленого картриджу HP ви зможете розпочати друк одразу після розпакування принтера.
Створено для ефективної роботи
Це МФУ об'єднує в собі можливості друку, сканування та копіювання, при цьому займає зовсім небагато місця.
Вам не доведеться довго чекати Друк до 20 сторінок в хвилину, друк першої сторінки всього за 8.3 секунд.
Економте електроенергію завдяки технології HP Auto-On / Auto-Off.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.58 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 406х308.7х359.6 мм |
| Друк | монохромний |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Обсяг друку на місяць | 2000 стор |
| Плотность бумаги | 60-163 г/м2 |
| Разрешение печати | 1200 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 600 х 600 dpi |
| Сумісні картриджі | HP 105A, HP 106A, HP 107A |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | немає |
| Формат | А4+ |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість чорно-білого друку | 20 стор/хв |
| Энергопотребление | 300 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 12 280 ₴






