
Ваги підлогові Gorenje, 180 кг, скло, білий (OT180LBW)
805 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN29976
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підлогові ваги Gorenje OT180LBW – це стильний і надійний вимірювальний пристрій, що допоможе контролювати вагу з високою точністю. Максимальне навантаження 180 кг робить їх придатними для більшості користувачів. Ваги мають зручний LED-дисплей, який чітко відображає результати вимірювань, а їхня поверхня зі загартованого скла забезпечує міцність, довговічність та легкість у догляді. Автоматичне вмикання та вимикання робить користування максимально комфортним. Завдяки елегантному білому дизайну, ваги гармонійно доповнять будь-який інтер’єр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Материал платформы | стекло |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовимкнення | є |
| Автоматическая идентификация пользователя | немає |
| Автономна робота на одному заряді | немає даних |
| Автоувімкнення | немає |
| Базальна швидкість метаболізму (BMR) | немає |
| Біологічний вік | немає |
| Версия Bluetooth | немає |
| Вид дисплея | звичайний |
| Визначення частки води | немає |
| Визначення частки вісцерального жиру | немає |
| Визначення частки жирової тканини | немає |
| Визначення частки костної тканини | немає |
| Визначення частки м'язової тканини | немає |
| Вимірювання протеїну / білка | немає |
| Габарити | 310х300х24 мм |
| Графік зміни ваги | немає |
| Дополнительно | - |
| Діагностичні функції | немає |
| Діагональ дисплея | немає даних |
| Единицы измерения | кілограми, фунти |
| Индикатор заряда батареи | Да |
| Комплектация | ваги, інструкція |
| Контроль над вагою | немає |
| Крок шкали вимірювання | немає даних |
| Кількість сенсорів | немає даних |
| Механізм виміру | електронний |
| Пам'ять (кількість користувачів) | немає |
| Розрахунок індексу маси тіла (BMI) | немає |
| Синхронізація з додатками | немає |
| Синхронізація із пристроєм | немає |
| Сумісність пристроїв | немає |
| Тип | звичайні |
| Тип / Місткість батареї | - |
| Тип сенсорів | немає даних |
| Тип і кількість елементів живлення | 3xLR03 |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 805 ₴



